‘Modern Family’ oyuncuları reklam için bir araya geldi

‘Modern Family’ oyuncuları Ty Burrell, Julie Bowen, Eric Stonestreet ve Jesse Tyler Ferguson, karakterleri Phil ve Claire Dunphy, Mitchell Pritchett ve Cameron Tucker olarak WhatsApp reklamı için yeniden bir araya geldi. Reklamda Claire ve Phil Dunphy’nin evinde oturan Stonestreet, Bowen, Burrell ve Ferguson yer alıyor.

Cam, Haley’nin ‘Modern Family’nin 10. sezonunda doğan ikiz çocuklarının fotoğrafına bakıyor. Mitchell resmi görmek için gelir ve Phil, “Grup sohbetinde!” diye yanıt verir. Mitchell, grup sohbetinde olmadığını öğrenince üçlü, bir WhatsApp sohbeti başlattıklarını açıklamaya başlar.

Reklam, WhatsApp’ın önemli bir özelliği olan farklı türdeki telefonlar üzerinden yüksek kaliteli fotoğraflar gönderme yeteneğini vurguluyor. Mitch grup sohbetine eklendiğinde çok daha mutlu oluyor ve fotoğraflarını kolaylıkla görüntüleyebiliyor.

BİRÇOK EMMY’YE ADAY GÖSTERİLDİ

21. yüzyılın en sevilen sitcom’larından biri olan ‘Modern Family’, ilk olarak 2009’dan 2020’ye kadar 11 sezon boyunca ABC’de yayınlandı. Oyuncu kadrosuna verilen ödüller de dahil olmak üzere birçok Emmy’ye aday gösterildi.

Dizinin kadrosunda Ed O’Neill, Sofia Vergara, Julia Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Sarah Hyland, Nolan Gould, Ariel Winter ve Aubrey Anderson-Emmons gibi oyuncular yer alıyordu.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir